آهنگ های ویژه رسانه سای موزیک
SPECIAL SONGS

بیوگرافی کامل گروه موسیقی اپیکور

اپیکور را بهتر بشناسیم (بیوگرافی کامل)

در اینجا هستید با نگاهی به بیوگرافی کامل اپیکور از خوانندگان فعال در سبک رپ فارسی که شامل زندگینامه، حرفه و همکاری‌ها، مصاحبه و عکس‌هایی از گروه میباشد.

آنچه که در این مقاله جمع آوری گردیده، حاصل تلاش گروه سای موزیک بوده و سعی شده آنچه در مقاله نقل گردیده از منابع معتبر باشند.

بیوگرافی اپیکور - Epicure

بیوگرافی اپیکور

گروه اپیکور بند شامل 4 عضو اصلی به نام «امیر» و «حسین» به عنوان رپر و «آرمان» و «آتنا» به عنوان خواننده در سبک «R&B» می باشد.

آهنگسازی این گروه را «آرمان» بر عهده دارد .

سبک «Epicure» بر پایه تلفیق موزیک داب استپ با هیپ هاپ و بلوز می باشد و در این زمینه تعداد زیادی سینگل ترک و دو مجموعه به نام جمعه شب و یک از این گروه منتشر شده است. فعالیت «اپیکور» تحت لیبل «متفقین» قرار دارد.

توضیحات بیشتر در مورد اپیکور

از نکات قابل توجه در مورد ادعای گروه، در باره شکستن رکورد جهانی فست خوانی در موزیک «فاطماگل» توسط امیر اپیکور می باشد. که با واکنش های متفاوتی در فضای مجازی روبرو شد. لازم به ذکر است که ویدیوی اجرای زنده این ترک نیز پس از مدتی منتشر شد.

فعالیت دیس و انتقادی اپیکور به گروه 13 ، سپهر خلسه و بعضی از اعضای زدبازی و وانتونز دیده شده است.

لازم به ذکر است که در سال ۹۴ «حسین اپیکور» به دلیل حمله صرع چند هفته ای در بیمارستان بستری شد و پس از بهبودی موقت متاسفانه در بیست و سوم فروردین ماه سال 96 دارفانی را وداع گفت . حسین به تاریخ بیست و چهارم فروردین ماه سال 96 طی مراسمی باشکوه که همراه با حضور سایر هنرمندان و تعداد زیادی از طرفداران وی برگزار شد و در قطعه 48 ، ردیف 13 بهشت زهرا تهران به خاک سپرده شد.

فعالیت « اپیکور» پس از فوت حسین ، با ترک «میام پیشت داداش» ادامه یافت و کماکان نیز ادامه دارد.

از جمله فعالیت های حرفه ای و جنجالی اپیکور ، میتوان به انتشار اخباری در تیتر روزنامه های معتبر مبنی بر آهنگ های ترلامپ (اپیکور و ترامپ) و جزناله (حمله از زیر زمین به موسیقی پاپ) اشاره کرد.

طی یک سری حواشی منتشر شده بین امیر از گروه اپیکور و کوروش از گروه وانتونز ، جنجال هایی طی دیس و دیس بک هایی از دو طرفین در اینستاگرام و تلگرام منتشر شد که طی آن جوهای سنگینی بین هواداران دو گروه به چشم آمد.

 

همکاری و حرفه موسیقی اپیکور

از همکاری های Epicure Band می توان به

همکاری با آلبوم متفقین با موزیک هالیوود

همکاری با «حصین» در موزیک دیدگاه

همکاری با «سهراب ام جی» در موزیک جاده خاکی

همکاری «آتنا اپیکور» با «صادق» در موزیک هنوز همونم

همکاری با «شایع» در موزیک بگو به درک

همکاری با «صادق» در موزیک کمبود

همکاری با «سپهر خلسه» در موزیک آدمیزاد

همکاری با «آلبوم جوونی» با موزیک بالاتر

همکاری «امیر اپیکور» با «آلبوم اوردوز 3» با موزیک شبیه من

همکاری با «علی اردوان» با موزیک ساچ ا واو

همکاری با «سجادی» با موزیک خوب کردیم تهرانو

همکاری با «آلبوم کالیبر 24» با موزیک میام پیشت داداش و موزیک ظهور حسین اپیکور

همکاری با «آلبوم آمپول» با موزیک ب کمپلکس

همکاری با «آلبوم ترکش» با موزیک حاجی دسخوش

و همکاری های متعددی با «نیراد» در موزیک های ژیگولا ، سلبریدی ، بیا وسط و … اشاره کرد.

همچنین آرمان به عنوان آهنگساز سابقه همکاری با پیشرو ، صادق را در پرونده کاری گروه ثبت کرده است.

آلبوم ها

آلبوم جمعه شب اپیکور : پس از انتظاری طولانی ، بلاخره جمعه شب اپیکور در شش اسفند 1395 پس از پیش فروش عرضه شد ، آلبوم شامل 7 ترک است که همکاری هایی با صادق ، شایع و سپهر خلسه صورت گرفته است ، آهنگسازی ، میکس و مسترینگ این آلبوم کاری از اپیکور میباشد. لازم به ذکر است که یکی از ترک ها فقط برای خریداران آلبوم ارسال شده است.

آلبوم یک اپیکور : بعد از آلبوم جمعه شب ، آلبوم یک از گروه اپیکور منتشر شد. آلبوم شامل 8 ترک میباشد. موضوعات مطرح شده در آلبوم دارای تنوع قابل درکی بوده و شامل مسائل اجتماعی ، سیاسی ، فلسفی و گنگ میشود. تنها همکاری که در این آلبوم مشاهده میشود با نیراد میباشد.

مصاحبه ها

پادکست صوتی «یک ساعت با زیر زمین» با حضور امیر اپیکور با تهیه کنندگی نُدیسم و معراج ناجی منتشر شد.

 

لیست کامل آهنگ های گروه (به ترتیب پخش از ابتدا تاکنون) :

Six&Gang , Five EpicParty , Arshade Tehran , Rapo Dars Midam , Mommy Sorry , 7.5 GolGavZaboon , Cheshat , FatmaGol , Luxury , Hollywood , Tehranmisu , B compleX , Karim , 95 , Fake Love , Big Gang , Dalaylama , Mommy Sorry 2 , Bego Be Darak (ft. Shayea) , Bezan Ziresh , Jome Shab , Kambood (ft. Sadegh) , Tekoon Bede , Zohour , Miam Pishet Dadash , JozNale , Terlump , To Boro (ft .Nirad) , Khaltor , BeZoodi Miyad (Ft. Nirad) , Bache Balas , Jigoola (ft. Nirad) , Shah o Bibi , Ma Yekim To Chi , Begoo Yadete , Epicury , Gahi Vaghta , Celebridy (ft. Nirad) , Shabi Man , Balatar , Bia Vasat (ft. Nirad), Didgah (ft. Ho3ein) , Elahi Alafv , Khoob Kardim Tehrano , Such A Wow (ft. Ali Ardavan), Haji Daskhosh, Jadde Khaki (ft. Sohrab Mj), Dollare Panji, Golaye Sabz

عکس های گروه اپیکور

عکس امیر اپیکور عکس آرمان اپیکور عکس آتنا اپیکور عکس حسین اپیکور

عکس امیر اپیکور و علی اروان عکس امیر اپیکور عکس امیر اپیکور ، آرمان اپیکور و آتنا اپیکور

آرمان اپیکور حسین اپیکور اپیکور باند آرمان اپیکور

عکس امیر اپیکور عکس امیر اپیکور عکس جدید آتنا اپیکور اپیکور بند

اخبار اپیکور - ترامپ اخبار اپیکور

دانلود از سای موزیک نیم بها و نصف حجم برای شما محاسبه می شود.

    نظرات بسته شده اند