نتایج آرشیو " آلبوم "

دانلود آلبوم بایپولار ایمانمون

دانلود آلبوم جدید ایمانمون به نام بایپولار

Download New Album Imanemun Called Bipolar

دانلود آلبوم بایپولار ایمانمون با لینک مستقیم و کیفیت اصلی به همراه متن از سای موزیک

دانلود آلبوم بایپولار ایمانمون

“بایپولار” دومین آلبوم ایمان تحت لیبل پایدار با تعداد 5 قطعه‌ موزیک و با حضور آرتیست هایی از جمله عرفان ، جیدال ، مدگل ، آذین و سامی بیگی میباشد. در آهنگسازی قطعات این البوم دارا کلاهی نقش داشته است و کار تنظیم میکس مستر توسط حسین موسوی انجام گرفته است.

متن تمام آهنگها به همراه دانلود آلبوم در ادامه مهیا شده است. برای حمایت ما را در شبکه های اجتماعی دنبال و به اشتراک بگذارید.

دانلود آلبوم صفر تا صد امین تی جی

دانلود آلبوم جدید امین تی جی به نام صفر تا صد

Download New Album By Amin Tijay Called 0 Ta 100

دانلود آلبوم صفر تا صد امین تی جی (0 تا 100)

0 تا 100” آلبومی از امین تیجای ، که شامل 11 ترک آهنگ میباشد. در زمینه همکاری حضور PDC ، کوشا و آرش سرطان دیده میشود. در ادامه با دانلود البوم با کیفیت بالا بصورت یکجا همراه باشید.

دانلود آلبوم ترور امین تی جی

دانلود آلبوم جدید امین تی جی به نام ترور

Download New Album By Amin Tijay Called Terror

دانلود آلبوم ترور امین تی جی

ترور” آلبومی از امین تیجای ، که شامل 15 ترک میباشد. در زمینه همکاری حضور یانگ صادن ، هومان و آرش سرطان دیده میشود. در ادامه با دانلود البوم با کیفیت بالا بصورت یکجا همراه باشید.

دانلود آلبوم پرسپکتیو صادق

دانلود آلبوم جدید صادق به نام پرسپکتیو

Download New Album By Sadegh Called Perspective

دانلود آلبوم پرسپکتیو صادق

دانلود آلبوم پرسپکتیو از “صادق” که شامل 6 ترک آهنگ است. کار میکس و مسترینگ توسط محمد صالح نیا انجام گرفته است. متن کامل آهنگها به همراه دانلود با لینک مستقیم و کیفیت بالا 320 و 128 در ادامه مهیا شده است. برای حمایت ما را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

دانلود آلبوم آی مردم امیر عباس گلاب

دانلود آلبوم جدید امیر عباس گلاب به نام آی مردم

Download New Album Amir Abbas Golab Called Ay Mardom

دانلود آلبوم آی مردم امیر عباس گلاب

دانلود آلبوم آی مردم از “امیر عباس گلاب” که شامل 11 ترک آهنگ است. کار تهیه کنندگی توسط موسسه فرهنگی و هنری آوای صلح هزاره سوم انجام گرفته است. متن کامل آهنگها به همراه دانلود با لینک مستقیم و کیفیت بالا 320 و 128 در ادامه مهیا شده است. برای حمایت ما را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

دانلود آلبوم چراغ تس

دانلود آلبوم جدید تس به نام چراغ

Download New Album By Tes Called Cheragh

دانلود آلبوم چراغ تس

“چراغ” آلبومى از تس شامل 11 ترک آهنگ میباشد. آهنگسازی و تنظیم توسط سهند ام زد انجام شده است. همکاری هایی با آرتیست های نقش و فهام صورت گرفته است. متن کامل آهنگها به همراه دانلود آلبوم چراغ با لینک مستقیم و کیفیت بالا 320 و 128 به همراه متن در ادامه مهیا شده است. برای حمایت ما را در شبکه های اجتماعی دنبال و به اشتراک بگذارید.

دانلود آلبوم راز آواز علیرضا قربانی

دانلود آلبوم جدید علیرضا قربانی به نام راز آواز

Download New Album Alireza Ghorbani Called Raze Avaz

دانلود آلبوم راز آواز با لینک مستقیم و کیفیت اصلی به همراه متن از سای موزیک

دانلود آلبوم راز آواز علیرضا قربانی

آلبوم Ep جدید شامل 3 ترک آهنگ با آهنگسازی و تنظیم حسام ناصری ، همزمان با سالگرد تولد استاد قربانی منتشر شد. این آلبوم شامل آهنگ های افسانه, هنوز عشق تو و چشم هایش میباشد. متن کامل آهنگها به همراه دانلود آلبوم در ادامه مهیا شده است. برای حمایت ما را در شبکه های اجتماعی دنبال و به اشتراک بگذارید.

دانلود آلبوم نقاشی ماکان بند

دانلود آلبوم جدید ماکان بند به نام نقاشی

Download New Album Macan Band Called Naghashi

آلبوم نقاشی ماکان بند

“نقاشی” دومین البوم رسمی گروه ماکان شامل امیر مقاره و رهام هادیان است که دارای 16 ترک موزیک میباشد. در تنظیم این آلبوم مهرشاد خنج، حامد برادران، احسان احمدی، امیر میلاد نیکزاد، سالار نورانی و در زمینه میکس و مستر مهرشاد خنج نقش داشته اند. متن تمام آهنگها به همراه دانلود آلبوم با لینک مستقیم و کیفیت اصلی 320 در ادامه مهیا شده است.

دانلود آلبوم سیب هوس امیر عظیمی

دانلود آلبوم جدید امیر عظیمی به نام سیب هوس

Download New Album Amir Azimi Called Sibe Havas

دانلود آلبوم سیب هوس با لینک مستقیم و کیفیت اصلی به همراه متن از سای موزیک

دانلود آلبوم سیب هوس امیر عظیمی

“سیب هوس” اولین آلبوم از امیر عظیمی که شامل 22 ترک آهنگ پاپ میباشد و در سبک آهنگسازی با ملودی‌های منحصربه فرد و فضایی عاشقانه فعالیت شده است. تنظیم قطعات توسط بهنام میرزایی، هومن نامداری، آرین میلیکیان،علی تیرداد، امیرعرشیا و نعیم مسچیان انجام گرفته است.

متن کامل آهنگها به همراه دانلود آلبوم در ادامه مهیا شده است. برای حمایت ما را در شبکه های اجتماعی دنبال و به اشتراک بگذارید.

123 10...«