آهنگ های ویژه رسانه سای موزیک
SPECIAL SONGS

درباره سای موزیک ، بانکی از متن آهنگ

درباره سای موزیک

سای موزیک بانکی از متن آهنگ ، مثل ما سراغ دارید؟

درباره سای موزیک

بیشتر تلاش می‌کنیم!

تیم سای موزیک فعالیت خود را در تاریخ شهریور 25, 1397 شروع و تمام سعی و تلاش خود را کرده تا رسانه ای کامل و با کیفیت از تمامی آثار هنری اجرا شده توسط خوانندگان ایرانی که شامل آلبوم های رسمی و غیر رسمی و تک آهنگ ها در سبک های رپ و هیپ هاپ , پاپ , راک و سایر سبک ها ، همراه با کاورهای اختصاصی ، نقد و بررسی آهنگ ها و پادکست ، بیوگرافی و مصاحبه و… را در سایت منتشر کند تا حد امکان نیازهای کاربران را در زمینه خواننده های مورد علاقه ی خود برطرف کند.

هدف کلی سایت ترویج هنر موسیقی ایرانی و کمک به پیشرفت موسیقی جوانان ایرانی و ارائه بهترین خدمات به هموطنان میباشد.

 

خدمات بیشتر سای موزیک!

کاربران عزیز اگر آهنگ و یا آلبوم مورد نظر شما در سای موزیک وجود ندارد میتوانید از طریق صفحه‌ی (درخواست متن آهنگ) به ما اطلاع دهید تا آهنگ مورد نظر شما به آرشیو سایت اضافه شود.

همچنین سای موزیک حوای آرتیست های جوان ایرانی را دارد! بسته ی رایگان و حمایتی پخش آهنگ در سایت را از طریق صفحه ی (پخش آهنگ) میتوانید دنبال کنید.

 

کلامی از ادمین!

خواندن نظرات صمیمی شما چه انتقاد باشد، چه پیشنهاد و چه پرسش، به ما انرژی می دهد. ما کماکان منتظر پیام های ارزشمند شما هستیم. امیدواریم سای موزیک را لایق خدمت به خود بدانید؛ ما واقعا به شما وفادار و از اینکه با شما هستیم بس خوشحالیم، با ما همراه باشید.

  • ۹ بهمن ۱۳۹۷